Ułatwienia dostępu

Featured

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

ortografia2 czerwca w Szkole Podstawowej Nr 1 w Jodłowej odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice :Emilia Dzierwa, Malwina Jawor i Magdalena Kuta. Dziewczynki wykazały się dużą znajomością reguł i świetnie napisały dyktando. Na podium stanęły dwie uczennice. Emilia Dzierwa zajęła I miejsce i tytuł: "Mistrza ortografii", Malwina Jawor zajęła II mkiejsce i również otrzymała i tytuł :"Mistrza ortografii".

Wszystkim dziewczynkom dziękujemy i gratulujemy.

 

 

ortograf