
Milo nam poinformować, że Magdalena Kuta i Jakub Nawracaj otrzymali wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
Ponadto Magdalena i Jakub otrzymali tytuł LAUREATA w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych.
Natomiast w powiatowym konkursie matematycznym organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy Kinga Kuta zajęła 7 miejsce.
Gratuluję!