
17 czerwca na Orliku w Jodłowej odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej drużyn mieszanych. Rozgrywki dostarczyły wielu emocji, pięknych goli i wspaniałych interwencji bramkarskich. Uczniowie z naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i zajęli II miejsce. Gratulacje!