18 czerwca w SP nr 1 odbył się XII Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Jodłowa śpiewa”. W konkursie wzięło udział 40 uczestników z gminy Jodłowa w wieku 7 – 15 lat. Celem konkursu była promocja i publiczna prezentacja uzdolnionych muzycznie dzieci, oraz rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki.
Wyniki konkursu"
W kategorii II (uczniowie klas 4-8) I miejsce zajęła Amelia Cius z kl.6, a wyróżnienie uzyskała Katarzyna Kumiega z kl.5.
W konkursie z naszej szkoły świetnie zaprezentowały się również Alicja Zima, Aleksandra Dzierwa oraz Małgorzata Zima.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wokalistom i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy opiekunom, wychowawcom, rodzicom!