23 czerwca roku klasy II - III wraz z wychowawcami wybrali się na pieszą wycieczkę do rynku w Jodłowej. Była to bardzo przyjemna okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i odpoczynku od codziennych obowiązków. Podczas spaceru zatrzymaliśmy się również na lody. Były smaczne, dobrze schłodzone i stanowiły idealne uzupełnienie ciepłego dnia. Spacer po rynku połączony z jedzeniem lodów sprawił, że czas minął bardzo przyjemnie. Był to udany sposób na relaks, spędzenie czasu w miłym otoczeniu oraz chwilę odpoczynku na świeżym powietrzu. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.